Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z1 Compact nově s oficiální podporou od CyanogenMod

Sony Xperia Z1 Compact nově s oficiální podporou od CyanogenMod

Sony Xperia Z1 Compact (recenze) je další položkou na seznamu oficiálně podporovaných zařízení populární ROM CyanogenMod. V tuto chvíli je dostupné pouze noční sestavení (nightly build), které může obsahovat menší chyby, oproti „experimental“ verzi stažitelné z téže stránky by jich ale mělo být znatelně méně. Jedná se o CyanogenMod 11 postavený na aktuálním Androidu 4.4 „KitKat“. Upozorňujeme, že instalace je vhodná jen pro pokročilé uživatele a to na vlastní riziko. Stahujte zde.

 

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

4 komentářů

 1. loko (neregistrovaný)

  může mi někdo vysvětlit co to znamená oficiálně podporované zařízení? Já mám tedy za to, že při nahrání takového ROM by mělo být vše v pořádku, tudíž bez ztráty záruky atd.

  (ikdyž o tom velmi pochybuji)

 2. Pepa (neregistrovaný)

  To není oficiální ve smyslu z hlediska záruky, to znamená že se na to vývojáři specializují, a tak ta romka je odladěná, vše funguje, dobrá baterka atd…

 3. vintrlos (neregistrovaný)

  přesně tak, jakmile nahraješ jinou rom než od výrobce tak přijdeš o záruku. Jinak zrovna dneska si z1c du koupit,dobrá náhoda :)

 4. Záruku oficiálně ztratíš ale neoficiálně je to pecka :-) Telefon je pak daleko přizpůsobitelnější, rychlejší, lepší výdrž atd.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).