Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z1 Compact nově s oficiální podporou od CyanogenMod

Sony Xperia Z1 Compact nově s oficiální podporou od CyanogenMod

Sony Xperia Z1 Compact (recenze) je další položkou na seznamu oficiálně podporovaných zařízení populární ROM CyanogenMod. V tuto chvíli je dostupné pouze noční sestavení (nightly build), které může obsahovat menší chyby, oproti „experimental“ verzi stažitelné z téže stránky by jich ale mělo být znatelně méně. Jedná se o CyanogenMod 11 postavený na aktuálním Androidu 4.4 „KitKat“. Upozorňujeme, že instalace je vhodná jen pro pokročilé uživatele a to na vlastní riziko. Stahujte zde.

 

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

4 komentáře

 1. loko (neregistrovaný)

  může mi někdo vysvětlit co to znamená oficiálně podporované zařízení? Já mám tedy za to, že při nahrání takového ROM by mělo být vše v pořádku, tudíž bez ztráty záruky atd.

  (ikdyž o tom velmi pochybuji)

 2. Pepa (neregistrovaný)

  To není oficiální ve smyslu z hlediska záruky, to znamená že se na to vývojáři specializují, a tak ta romka je odladěná, vše funguje, dobrá baterka atd…

 3. vintrlos (neregistrovaný)

  přesně tak, jakmile nahraješ jinou rom než od výrobce tak přijdeš o záruku. Jinak zrovna dneska si z1c du koupit,dobrá náhoda :)

 4. skejpa (neregistrovaný)

  Záruku oficiálně ztratíš ale neoficiálně je to pecka :-) Telefon je pak daleko přizpůsobitelnější, rychlejší, lepší výdrž atd.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *