Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z: Vyzkoušejte neoficiální Android 4.3 ROM v čisté Google edici

Sony Xperia Z: Vyzkoušejte neoficiální Android 4.3 ROM v čisté Google edici

Nedávno na internet unikla testovací ROM postavená na Androidu 4.3 určená pro Google edici Samsungu Galaxy S4. Brzy poté byla portována i pro standradní verzi Samsungu Galaxy S4 (recenze) a nyní se mohou díky uživateli Taylor_Swift z fóra xda-developers.com radovat i majitelé telefonu Sony Xperia Z (recenze).

 

V případě, že ROM budete chtít nainstalovat, nezapomeňte, že přebíráte veškerou odpovědnost za případné poškození svého přístroje – vše provádíte na vlastní nebezpečí. Proto dodržujte přesný postup uvedený v příslušené diskuzi na xda-developers.comKdy se dočkáme oficiálního představení Androidu 4.3 prozatím není známé, spekuluje se však o tom, že by to mohlo být již brzy a souběžně s novou generací tabletu Nexus 7. Jaké novinky uniklá verze Androidu 4.3 nabídne se podívejte zde.


Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
milennium
Anonym
milennium

Tu ROM jsem vyzkoušel hned jak ji „Taylor_Swift“ uveřejnil. Bohužel obsahovala tolik chyb a bugů, že po odreportování jsem ji okamžitě nahradil CM10.1… Já za sebe nedoporučuji ROM zkoušet a navíc, je celá diskuse na xda-dev uzavřena a linky smazány…