Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z1, Z1 Compact a Z Ultra dostávají update na Android 5.1

Sony Xperia Z1, Z1 Compact a Z Ultra dostávají update na Android 5.1

Sony dodržuje slovo a updatuje další svá zařízení na Android 5.1. Tentokrát se jedná o dva roky starou vlajkovou loď Xperia Z1 (recenze), jejího kompaktního sourozence Xperia Z1 Compact (recenze) a tabletofon Xperia Z Ultra. Verze aktualizace nese označení 14.6.A.0.368 a budeme-li vycházet z toho, že se seznam změn bude totožný jako u dříve updatovaných zařízení, pak se majitelé mimo novějšího Androidu dočkají také nových možností přizpůsobení, vylepšení fotoaparátu, hlubší integraci chytrého příslušenství SmartWear a několika dalších drobných změn a oprav.

 

Nyní jsou tak na řadě modely Xperia M2 a M2 Aqua, konkrétnější termín aktualizace však výrobce zatím neuveřejnil. OTA update je tradičně šířen po vlnách a je tak možné, že na vaše zařízení hned tak nedorazí. Čekání by ale nemělo být delší, než jeden až dva týdny. Jakmile bude balíček připraven ke stažení, smartphone vás na to upozorní.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mirek (neregistrovaný)
Anonym
Mirek (neregistrovaný)

Dočkali jsme se…M2

JaroB (neregistrovaný)
Anonym
JaroB (neregistrovaný)

Konečne sa SONY vyjadrilo k tomu , že nie sú Xperie vodeodolné a nesmú sa používať pod vodou…ako vždy to boli plky na adresu SONY ktoré sa šíria veeľmi rýchlo…som zvedavý či vyjde všade aj článok k tomuto vyjadreniu … ŽE SA NIČ NEMENÍ !!!

[odkaz]

LubiCzech
Uživatel
LubiCzech

Kamaráde „JAROB (NEREGISTROVANÝ)“ :

O tom se píše už všude, jen na windowsmanii, pardon smartmanii ne

chmeldas
Uživatel
chmeldas

LUBICZECH, nedělej ze sebe blbce. Na smartmanii o tom článek je.