Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z1, Z1 Compact a Z Ultra dostávají update na Android 5.1

Sony Xperia Z1, Z1 Compact a Z Ultra dostávají update na Android 5.1

Sony dodržuje slovo a updatuje další svá zařízení na Android 5.1. Tentokrát se jedná o dva roky starou vlajkovou loď Xperia Z1 (recenze), jejího kompaktního sourozence Xperia Z1 Compact (recenze) a tabletofon Xperia Z Ultra. Verze aktualizace nese označení 14.6.A.0.368 a budeme-li vycházet z toho, že se seznam změn bude totožný jako u dříve updatovaných zařízení, pak se majitelé mimo novějšího Androidu dočkají také nových možností přizpůsobení, vylepšení fotoaparátu, hlubší integraci chytrého příslušenství SmartWear a několika dalších drobných změn a oprav.

 

Nyní jsou tak na řadě modely Xperia M2 a M2 Aqua, konkrétnější termín aktualizace však výrobce zatím neuveřejnil. OTA update je tradičně šířen po vlnách a je tak možné, že na vaše zařízení hned tak nedorazí. Čekání by ale nemělo být delší, než jeden až dva týdny. Jakmile bude balíček připraven ke stažení, smartphone vás na to upozorní.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

5 komentářů

 1. Mirek (neregistrovaný)

  Dočkali jsme se…M2

 2. JaroB (neregistrovaný)

  Konečne sa SONY vyjadrilo k tomu , že nie sú Xperie vodeodolné a nesmú sa používať pod vodou…ako vždy to boli plky na adresu SONY ktoré sa šíria veeľmi rýchlo…som zvedavý či vyjde všade aj článok k tomuto vyjadreniu … ŽE SA NIČ NEMENÍ !!!

  [odkaz]

  • Kamaráde „JAROB (NEREGISTROVANÝ)“ :

   O tom se píše už všude, jen na windowsmanii, pardon smartmanii ne

  • LUBICZECH, nedělej ze sebe blbce. Na smartmanii o tom článek je.

 3. Pavel (neregistrovaný)

  I klasicke zetko dostalo dnes 5,1

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).