Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z Ultra: Videopohled na tabletofon s obřím fullHD displejem

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

10 komentářů

 1. Fajn zariadenie, len by som to uz nazýval skôr tabletom (velkostou a hmotnostou uz nema daleko od Dell Venue 7). Škoda že tam dali v pomere k 6, 5 palcovemu displeju priemernú batériu.

  • jack2310 (neregistrovaný)

   Já mám tenhle phablet vyhlídnutý, ale existuje k tomuto Sony Power Cover CP12 ….Celková kapacita 6000mAh už není k zahození.Díky Jirko za videopohled.

   P.S.:Smartpivo se už nekoná?

  • jack2310: Po te, co se server změnil spíše v WP fan, není již nic na „smart“ (šťouch, šťouch) :-)

  • jack2310 (neregistrovaný)

   UNI : já měl wokna naposled na MPx200, ale už je to tak dlouho….Sony Xperia Z Ultra se dostává na zajímavou úroveň, ale ještě počkám jak moc klesne… :)

  • Take bateery packy máš ku každému mobilu a nieje to dvakrat pohodlne (zvacsenie veľkosti a hmosnosti a pomale dobijanie) proste tam mohli supnut aspon 3500 mAh.

  • Podla mna celkom fajn prislusenstvo hlavne na cesty, denne to netreba nosit. Kratky preview tu [odkaz]

  • jack2310 (neregistrovaný)

   MAUIK : Hlavně Xperia Z Ultra má tenký profil 6.5mm, tedy nárůst s tím battery packem je stále akceptovatelný.Jinak díky za odkaz.

 2. Lisan 09 (neregistrovaný)

  Ve specifikacich pod videem máte dvě chyby.

  1. tabletofon podle vás nemá NFC

  2. Má podle vašich specifikací led blesk, ale Z Ultra ho nemá

  Jinak pěkný :)

  • Dobrý den, díky za upozornění. NFC v katalogu uvedené máme, ale nějak se nezobrazuje v boxu na webu, pouze ve velkém náhledu (opravíme). Blesk jsem odstranil, ten tam neměl co dělat :)

 3. Martin (neregistrovaný)

  coze co tam dela v te vode ta s4?:OOOO

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).