Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z a Tablet Z se příští měsíc konečně dočkají aktualizace na Android 4.4 KitKat

Sony Xperia Z a Tablet Z se příští měsíc konečně dočkají aktualizace na Android 4.4 KitKat

Sony už dlouhou dobu slibuje uvolnění aktualizace na Android 4.4 KitKat pro chytrý telefon Xperia Z a tablet stejné modelové řady. Původně se očekávalo, že se majitelé těchto dvou zařízení dočkají v průběhu února nebo března, tento termín ale Sony nestihlo. Podle posledních zpráv, které publikoval server XperiaBlog.net, bude update dostupný v průběhu května a doufejme, že dalšího zdržení se už nedočkáme.

Voděodolná Xperia Z šla do prodeje v březnu loňského roku s Androidem 4.1, později se dočkala aktualizace na verzi 4.2 (červen 2013) a 4.3 (prosinec), a podle zveřejněné obrázku KitKat dorazí příští měsíc. Chytrý telefon Xperia Z po hardwarové stránce stále patří mezi velmi slušně vybavené telefony a některé e-shopy jej nyní mají v nabídce za příjemných 7 500 Kč včetně DPH.

 

Graf ceny telefonu Xperia Z poskytuje Heureka.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Shift (neregistrovaný)

    Tomu se říká podpora, palec nahoru

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).