Domů » Bleskovky » Sony Xperia XA v edici 2017 prozrazena na videu: premiéra na MWC

Sony Xperia XA v edici 2017 prozrazena na videu: premiéra na MWC

Sony se na letošní MWC v Barceloně chystá ve velkém stylu – představeno by zde mělo být celkem pět smartphonů, přičemž vlajkový model má lákat na displej se 4k rozlišením (více informací). Dalším z modelů by měla být Xperia XA, jejíž prototyp se nyní objevil na YouTube.

Sony Xperia XA v edici pro rok 2017
Sony Xperia XA v edici pro rok 2017

O tom, že půjde o smartphone nižší střední třídy svědčí celkem základní výbava. O zobrazování se měl starat 5″ displej s HD rozlišením, hnacím motorem má být čip Helio P20 od Mediateku. Pro potřeby systému Android 7.0 Nougat mají být k dispozici 3 GB RAM, velikost interního úložiště je 16 GB a chybět nebude ani slot na microSD kartu.

Zajímavě zní fotoaparát – ten by se měl pyšnit rozlišením 23 megapixelů a možností nahrávat Full HD video při 30 snímcích za vteřinu. Oficiálního představení se dočkáme v pondělí 27. února v 8:30.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pet
Anonym
pet
Offline

opet obri ramy ze by se sony neprobudila?

sony z4 ultra uz slibovali pred tremi roky a do dnes nic, to je silene!!!

[odkaz]

Tomáš
Anonym
Tomáš
Offline

Sony – od doby /sonyeixon/ stále Sony, jsem spokojen, hodně používám foto, bezchybně, nyní mám Sony Xperia X, pohoda!!! ????