Domů » Bleskovky » Sony rozeslalo pozvánky na MWC: víme, kdy představí nové Xperie

Sony rozeslalo pozvánky na MWC: víme, kdy představí nové Xperie

Společnost Sony potvrdila svoji přítomnost na veletrhu MWC, kde bychom se měli dočkat několika nových zařízení z rodiny Xperia X. Tisková konference Sony je naplánována na pondělí 27. února na 8:30, zda bude keynote přenášena živě, zatím nevíme.

sony-mwc-2017

Očekává se, že Sony na MWC přiveze nástupce modelů Xperia X, X Performance a XA, na obrázky posledního jmenovaného zařízení jste se mohli podívat v našem včerejším článku.

antutu

Benchmark AnTuTu navíc nyní zachytil dosud nepředstavený smartphone Sony G3221, který má pohánět čipset MediaTek Helio P20 spárovaný se 4 GB RAM. Telefon má dostat 64GB úložiště, Full HD displej a dvojici fotoaparátů o rozlišení 23 a 16 Mpx. Operačním systém bude Android 7.0 Nougat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).