Sony Xperia Tablet Z2 na nových renderech: Premiéra už za pár dní

Společnost Sony v pondělí 24. února na Mobile World Congressu představit novou generaci zařízení Xperia Tablet Z2. Jak jsme vás včera informovali, tablet by měl nabídnout 10,1″ Full HD displej, quad-core procesor Snapdragon 800 s taktem 2,3 GHz a 3 GB operační paměti RAM. 16GB interní úložiště doplní slot na microSD karty, takže základní paměť půjde rozšířit až o dalších 64 GB.

Na zadní straně najdeme 8Mpx fotoaparát, nad displejem pak nebude chybět 2Mpx kamerka pro videokomunikaci. Akumulátor by měl disponovat kapacitou 6000 mAh a zajímavě působí tloušťka, jež by měla být jen 6,4 milimetrů. Stejně jako u současné generace (recenze), se i v tomto případě dočkáme voděodolného těla. Operační systém Android 4.4.2 tradičně doplní uživatelské prostředí TimeScape nové generace. Na internet se nově dostaly oficiální rendery, díky kterým si novinku můžeme velmi detailně prohlédnout. Dostupné by měly být dvě barevné varianty – stříbrná a černá, rámeček okolo displeje zůstane u obou verzí tmavý.

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *