Domů » Bleskovky » Sony Xperia M2 na MWC: Nenápadný bojovník ze střední třídy s podporou LTE

Sony Xperia M2 na MWC: Nenápadný bojovník ze střední třídy s podporou LTE

Na dnešní tiskové konferenci Sony nebyl vlajkový model Xperia Z2 jediným smartphonem, který si zde odbyl svou premiéru. Další novinkou, kterou jsme zde mohli spatřit se stal model Xperia M2. Mezi jeho největší zbraně patří 4,8” displej s qHD rozlišením (540 x 960 px) a čtyřjádrový procesor s taktem 1,2 GHz. Další hardwarovou výbavu tvoří integrovaný akumulátor s kapacitou 2300 mAh, 1 GB operační paměti, 8Mpx fotoaparát a modul pro fungování v sítích LTE.

   

Výrobce bohužel novinku neposkytl k nahlédnutí a proto vám nyní nemůžeme prezentovat první dojmy. Doufáme tedy, že se s ním budeme moci setkat na stánku Sony. Pro uživatelská data a aplikace je k dispozici interní úložiště schopné pojmout maximálně 8 GB dat s možností dalšího rozšíření za pomoci slotu na microSD karty. Sony Xperia M2 běží na operačním systému Android ve verzi 4.2. Co se týče ceny, tak podle dostupných informací se pohybovat okolo 302 USD (6000 Kč bez daně). S dostupností na vybraných trzích se počítá v průběhu března. 

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *