Domů » Bleskovky » Sony Xperia i1 „Honami“ se ukazuje na kvalitním renderu a nových fotografiích

Sony Xperia i1 „Honami“ se ukazuje na kvalitním renderu a nových fotografiích

Sony minulý týden představilo 6,44 palcový chytrý telefon Xperia Z Ultra. Teď si představte, že jej zmenšíteł tím dostanete podobu plánovaného smartphonu Xperia i1. Samozřejmě, jsou zde nějaké malé rozdíly. Xperia i1 má dedikované tlačítko určené pro fotoaparát a vstup na sluchátka na horní straně zařízení, namísto boční části.

 

Jaké zařízení je Xperia i1? Dříve jsme ho mohli najít pod označením „Honami“. A pokud jsou spekulace pravdivé, tento telefon by měl Sony dostat na vrchol. Bude to jejich vlajková loď, které v sobě skloubí všechny dovednosti japonského výrobce. O zařízení zatím víme, že by mělo obsahovat fotoaparát s rozlišením dvacet megapixelů. Vše ostatní zůstává tajemstvím, nebylo by překvapení, kdyby specifikace byly podobné jako u Xperia Z Ultra a telefon přišel s procesorem Snapdragon 800, 2 GB operační paměti RAM a Androidem ve verzi 4.2.2 nebo 4.3.


Takto bude vypadat Xperia i1 „Honami“

K představení zařízení by mělo dojít ještě v letošním roce, ale přesnější datum zatím neznáme. Kromě několika nových fotografií se na internet dostal i render přímo od výrobce, na kterém by měla být finální podoba telefonu.

  

David Podzimek

avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Borec (neregistrovaný)
Anonym
Borec (neregistrovaný)

Ty tlusté okraje to je fail.

martan1981
Uživatel
martan1981

Tiez sa mi tie okraje, hlavne po xperii ZL, zdaju obrovske.

teze
Uživatel
teze

Hrůza no…

niky79
Uživatel
niky79

A opět tam bude tragický Tn panel, který ale bude skryt za spoustou zkratek typu Bravia?