Domů » Bleskovky » Sony Xperia i1 „Honami“ se ukazuje na kvalitním renderu a nových fotografiích

Sony Xperia i1 „Honami“ se ukazuje na kvalitním renderu a nových fotografiích

Sony minulý týden představilo 6,44 palcový chytrý telefon Xperia Z Ultra. Teď si představte, že jej zmenšíteł tím dostanete podobu plánovaného smartphonu Xperia i1. Samozřejmě, jsou zde nějaké malé rozdíly. Xperia i1 má dedikované tlačítko určené pro fotoaparát a vstup na sluchátka na horní straně zařízení, namísto boční části.

 

Jaké zařízení je Xperia i1? Dříve jsme ho mohli najít pod označením „Honami“. A pokud jsou spekulace pravdivé, tento telefon by měl Sony dostat na vrchol. Bude to jejich vlajková loď, které v sobě skloubí všechny dovednosti japonského výrobce. O zařízení zatím víme, že by mělo obsahovat fotoaparát s rozlišením dvacet megapixelů. Vše ostatní zůstává tajemstvím, nebylo by překvapení, kdyby specifikace byly podobné jako u Xperia Z Ultra a telefon přišel s procesorem Snapdragon 800, 2 GB operační paměti RAM a Androidem ve verzi 4.2.2 nebo 4.3.


Takto bude vypadat Xperia i1 „Honami“

K představení zařízení by mělo dojít ještě v letošním roce, ale přesnější datum zatím neznáme. Kromě několika nových fotografií se na internet dostal i render přímo od výrobce, na kterém by měla být finální podoba telefonu.

  

David Podzimek

4 komentářů

  1. Borec (neregistrovaný)

    Ty tlusté okraje to je fail.

  2. T.Z. (neregistrovaný)

    Hrůza no…

  3. A opět tam bude tragický Tn panel, který ale bude skryt za spoustou zkratek typu Bravia?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).