Domů » Bleskovky » Sony Xperia C4 se odhaluje na novém renderu: Příznivce selfies potěší

Sony Xperia C4 se odhaluje na novém renderu: Příznivce selfies potěší

V březnu jsme vás informovali o novém dosud nepředstaveném smartphonu od Sony s kódovým označením Cosmos. Nyní se potvrzuje domněnka, že se bude jednat o nástupce Xperie C3. Stejně jako ona potěší příznivce autoportétů, jelikož nad obrazovkou naleznete 5Mpx fotoaparát se záběrem až 80° a přisvětlovací LED diodou. Změny se odehrály v oblasti designu, který je nyní zaoblenější a dá se také předpokládat, že se dočkáme novějšího hardwaru.

 

Sony Xperia C4 půjde do prodeje rovnou s Androidem 5.0 Lollipop a k sehnání by měla být ve třech barevných variantách – černé, bílé a tyrkysové. Berte však na vědomí, že uniklý render nepochází z oficiálních zdrojů a jeho pravost tudíž není zaručena. Více bychom se každopádně měli dozvědět již v květnu, potažmo v červnu, kdy by novinka měla vstoupit na vybraných trzích do prodeje.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. fbio (neregistrovaný)

    Zdá se mi to nebo bude mít tenčí rámeček dole než Z4?

  2. Mě by potěšili nástupcem Pro a Active…. Je dobře, že je Sony kde je, protože na trh prostě kašle.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).