Domů » Bleskovky » Sony představilo chytré pouzdro pro Xperia Z Ultra, na které snadno připevníte kapesní objektivy

Sony představilo chytré pouzdro pro Xperia Z Ultra, na které snadno připevníte kapesní objektivy

Možná patříte mezi ty, kterým mobilní fotoaparát jednoduše nedostačuje, jelikož některé snímky nejsou při nedokonalých podmínkách příliš kvalitní. I na tuto skutečnost výrobci mobilních telefonů myslí, a proto je k vidění chytré pouzdro, na které lze přidělat externí kapesní objektiv.

Tento kousek má na svědomí společnost Sony, která kryt konstruovala speciálně po model Xperia Z Ultra. Celkový funkční systém  je podobný, jako u Xperie Z, jen o něco větší a trošku více propracovanější. Vybírat můžete ze dvou objektivů – QX10 nebo QX100. Pouzdro je k dispozici prozatím na trzích v Hong Kongu zhruba za částku 30 dolarů.

  

Michael Krahulec

Diskuze k článku

  1. J, Sony a Apple jsou sympatické společnosti snažící se o něco nového, díky bohu za to. Většinou se jedná jen o následovníky a kopírky.

    Toto-proč ne. Takový novodobý jacket jak za doby iPaqů:-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).