Sledujte nás na YouTube

Sony otevře v Dubaji netradiční showroom, bude se nacházet čtyři metry pod hladinou moře

Sony otevře v Dubaji obchod specifický tím, že se nachází pod vodou. Přibližně čtyři metry pod povrchem na dně Perského zálivu naleznete showroom, v němž si budete moct prohlédnout veškerá voděodolná zařízení Sony Xperia doplněná o příslušenství. Pod vodu vás zavedou zkušení potápěči a vše bude uzpůsobeno tak, abyste mohli pohodlně dýchat a stát jako kdekoliv jinde.

 

Viceprezident Sony Mobile pro oblast Blízkého východu a Afriku se vyjádřil v tom smyslu, že pro zákazníky to znamená neopakovatelný zážitek spojený s názornou ukázkou toho, jak se Sony nebojí ve světě smartphonů inovovat. Podvodní showroom bude otevřen letos 3. prosince.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. Martin... (neregistrovaný)

    chápu to správně, že to nebude jakási podmořská jeskyně, ale přímo pod hladinou, na dně bude postaven stůl s vystavenými telefony? Každopádně – pak, že Sony neumí marketing (i když je zřejmé, že to tam bude kvůli znuděným bohatým šejkům, kteří potřebují něco výstředního). Sony by mohl dodat něco jako: ze solidarity s ostatními výrobci, když už jsme tady na dně postavili ty prostory, zveme je proto, aby se k nám přidali a vystavili zde své smartphony. :-)

  2. Petr (neregistrovaný)

    To poslední nezní blbě :D

    By se po čase ukázalo kdo dělá lepší zařízení :D

    Ale spíše bych to viděl na nějakou tu jeskyni, když tam je napsáno “abyste mohli pohodlně dýchat a stát jako kdekoliv jinde.”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *