Domů » Bleskovky » Sony otevře v Dubaji netradiční showroom, bude se nacházet čtyři metry pod hladinou moře

Sony otevře v Dubaji netradiční showroom, bude se nacházet čtyři metry pod hladinou moře

Sony otevře v Dubaji obchod specifický tím, že se nachází pod vodou. Přibližně čtyři metry pod povrchem na dně Perského zálivu naleznete showroom, v němž si budete moct prohlédnout veškerá voděodolná zařízení Sony Xperia doplněná o příslušenství. Pod vodu vás zavedou zkušení potápěči a vše bude uzpůsobeno tak, abyste mohli pohodlně dýchat a stát jako kdekoliv jinde.

 

Viceprezident Sony Mobile pro oblast Blízkého východu a Afriku se vyjádřil v tom smyslu, že pro zákazníky to znamená neopakovatelný zážitek spojený s názornou ukázkou toho, jak se Sony nebojí ve světě smartphonů inovovat. Podvodní showroom bude otevřen letos 3. prosince.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. chápu to správně, že to nebude jakási podmořská jeskyně, ale přímo pod hladinou, na dně bude postaven stůl s vystavenými telefony? Každopádně – pak, že Sony neumí marketing (i když je zřejmé, že to tam bude kvůli znuděným bohatým šejkům, kteří potřebují něco výstředního). Sony by mohl dodat něco jako: ze solidarity s ostatními výrobci, když už jsme tady na dně postavili ty prostory, zveme je proto, aby se k nám přidali a vystavili zde své smartphony. :-)

  2. Petr (neregistrovaný)

    To poslední nezní blbě :D

    By se po čase ukázalo kdo dělá lepší zařízení :D

    Ale spíše bych to viděl na nějakou tu jeskyni, když tam je napsáno „abyste mohli pohodlně dýchat a stát jako kdekoliv jinde.“

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).