Sony otevře v Dubaji netradiční showroom, bude se nacházet čtyři metry pod hladinou moře

Sony otevře v Dubaji obchod specifický tím, že se nachází pod vodou. Přibližně čtyři metry pod povrchem na dně Perského zálivu naleznete showroom, v němž si budete moct prohlédnout veškerá voděodolná zařízení Sony Xperia doplněná o příslušenství. Pod vodu vás zavedou zkušení potápěči a vše bude uzpůsobeno tak, abyste mohli pohodlně dýchat a stát jako kdekoliv jinde.

 

Viceprezident Sony Mobile pro oblast Blízkého východu a Afriku se vyjádřil v tom smyslu, že pro zákazníky to znamená neopakovatelný zážitek spojený s názornou ukázkou toho, jak se Sony nebojí ve světě smartphonů inovovat. Podvodní showroom bude otevřen letos 3. prosince.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

2 komentáře

  1. Martin... (neregistrovaný)

    chápu to správně, že to nebude jakási podmořská jeskyně, ale přímo pod hladinou, na dně bude postaven stůl s vystavenými telefony? Každopádně – pak, že Sony neumí marketing (i když je zřejmé, že to tam bude kvůli znuděným bohatým šejkům, kteří potřebují něco výstředního). Sony by mohl dodat něco jako: ze solidarity s ostatními výrobci, když už jsme tady na dně postavili ty prostory, zveme je proto, aby se k nám přidali a vystavili zde své smartphony. :-)

  2. Petr (neregistrovaný)

    To poslední nezní blbě :D

    By se po čase ukázalo kdo dělá lepší zařízení :D

    Ale spíše bych to viděl na nějakou tu jeskyni, když tam je napsáno „abyste mohli pohodlně dýchat a stát jako kdekoliv jinde.“

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *