Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Sony, NVidia, TCL i Ericsson kvůli koronaviru ruší účast na MWC. Aktivity omezí i Samsung

Sony, NVidia, TCL i Ericsson kvůli koronaviru ruší účast na MWC. Aktivity omezí i Samsung

Letošní ročník MWC bude z hlediska tiskových konferencí poměrně chudý. Kvůli koronaviru svoji účast před nedávnem odhlásily společnosti LG a ZTE, k nim se následně přidaly NVidia a Ericsson. Aby toho nebylo málo, nyní přišla „omluvenka“ i od Sony, TCL a Samsungu.

NepřehlédněteMWC v ohrožení? V pátek se bude rozhodovat o zrušení celého veletrhu

Sony uspořádá tiskovku pouze virtuálně

Sony se k odvolání účasti na MWC odhodlávalo dlouho, nyní firma dospěla k finálnímu rozhodnutí – kvůli pohodě zákazníků, partnerů, médií a zaměstnanců nebude na veletrhu vystavovat, stejně tak v Barceloně neuspořádá tiskovou konferenci. Naštěstí o tiskovku nepřijdeme úplně, Sony má v plánu ji uspořádat v původním termínu prostřednictvím oficiálního kanálu Xperia na YouTube; stream začne 24. února v 8:30 našeho času.

MWC

Koronaviru se obává i Samsung, který zrušil cestu do Barcelony některým svým vedoucím pracovníkům. Korejská firma přesto plánuje mít na veletrhu svůj stánek, pouze za jeho zavřenými dveřmi nebude moci provádět uzavírání dohod s partnery jako obvykle. Tiskovou konferenci Samsung na MWC neplánoval, neboť ji uspořádá na samostatné akci, a to už zítra 11. února.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments