Domů » Články » SmartTýden #50: Přehled nejzajímavějších novinek za posledních sedm dní

SmartTýden #50: Přehled nejzajímavějších novinek za posledních sedm dní

V dnešním díle seriálu SmartTýden se ohlédneme za nejzajímavějšími novinkami a událostmi, které se ve světě chytrých zařízení odehrály v uplynulých sedmi dnech.

Vítejte u druhého dílu pravidelného souhrnu informací z mobilního světa, se kterým se na našich stránkách budete setkávat každý týden v neděli (krycí název SmartTýden). Chceme čtenářům, kteří přes týden neměli čas, připomenout nejzajímavější události uplynulých dní. Nechceme se omezit jen na náš obsah, ale přidáme také doplňující informace ze zahraničních zdrojů a tipy na zajímavé články, blogy a podcasty. Zároveň budeme rádi, když se v komentářích podělíte o vaše tipy, které nám utekly, nebo jsme jim nevěnovali dostatek pozornosti.

  

Mobilní zařízení a hardware

  • Marek Hajn napsal recenzi na Apple iPhone 5s, u kterého jablečný gigant vůbec poprvé vsadil na 64bitovou architekturu a přidal také čtečku otisků prstů, která je chytře skryta ve středovém tlačítku.

- - -

- - -

- - -

- - -

Software a služby

 

 

Finance, analýzy a zákulisní dění 

Tipy na zajímavý zahraniční obsah

Jak bylo zmíněno v úvodu, budeme rádi i za vaše tipy na zajímavý obsah. Pokud chcete mít i nadále přehled ve světě chytrých zařízení, nezapomeňte nás sledovat. A to nejen na webu, ale také na YouTube, kde pro vás připravujeme nejnovější videopohledy. Aktivní jsme také na TwitteruFacebooku (pomůžete nám překonat metu 25 000 fanoušků?) a Google+. Nové články máte možnost odebírat také přes RSS.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).