Domů » Články » SmartTýden #49: Přehled nejzajímavějších novinek za posledních sedm dní

SmartTýden #49: Přehled nejzajímavějších novinek za posledních sedm dní

V novém seriálu SmartTýden se budeme pravidelně každou neděli ohlížet za nejzajímavějšími novinkami a událostmi, které se ve světě chytrých zařízení odehrály.

Vítejte u nového (pravidelného) souhrnu informací z mobilního světa, se kterým se na našich stránkách budete setkávat každý týden v neděli (krycí název SmartTýden). Chceme čtenářům, kteří přes týden neměli čas, připomenout nejzajímavější události uplynulých dní. Nechceme se omezit jen na náš obsah, ale přidáme také doplňující informace ze zahraničních zdrojů a tipy na zajímavé články, blogy a podcasty. Zároveň budeme rádi, když se v komentářích podělíte o vaše tipy, které nám utekly, nebo jsme jim nevěnovali dostatek pozornosti, a ty nezajímavější zveřejním příští neděli v pokračování tohoto seriálu. S námi budete Smart! :-)

 

Mobilní zařízení a hardware

  • V neděli se objevily informace o telefonu Nokia Lumia 929. Na první pohled pro nás tenhle kousek nemusí být až tolik zajímavý, protože je určený pro americký trh, ale pravděpodobně se dočkáme i evropské verze, která by měla být vlajkovou lodí výrobce pro příští rok.
  • Pokračoval i náš poradce s vánočními nákupy, tentokrát s tipy pro výběr chytrých telefonů do desíti tisíc korun.
  • Meizu ukázalo telefon s rozlišením 1536 x 2560 pixelů, jako předzvěst toho, co nás čeká v příštím roce. Ten letošní byl ve znamení Full HD a je jasné, kam se vývoj bude v roce 2014 ubírat.
  • Podařilo se nám získat ke krátkému testu LG G Flex a náš šéfredaktor Jirka Hrma okamažitě připravil videopohled.

- - -

- - -

- - -

 

Software a služby

  

Finance, analýzy a zákulisní dění 

  

Tipy na zajímavý zahraniční obsah

  

Jak bylo zmíněno v úvodu, budeme rádi i za vaše tipy a příští týden ty nejlepší zveřejníme ve speciální sekci, kterou zatím pracovně označujeme jako „čtenářské okénko“. Pokud chcete mít i nadále přehled ve světě chytrých zařízení, nezapomeňte nás sledovat. A to nejen na webu, ale také na YouTube, kde pro vás připravujeme nejnovější videopohledy. Aktivní jsme také na Twitteru, Facebooku (pomůžete nám překonat metu 25 000 fanoušků?) a Google+. Nové články máte možnost odebírat také přes RSS.

David Podzimek

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments