SmartTýden #4: Finanční výsledky, nové aplikace a předvoj novinek k MWC

Ve čtvrtém díle seriálu SmartTýden pro rok 2014 se ohlédneme za nejzajímavějšími novinkami a událostmi, které se ve světě chytrých zařízení odehrály v uplynulých sedmi dnech. Málo toho rozhodně nebylo, tak pojďme na to.

Vítejte u čtvrtého letošního dílu pravidelného souhrnu informací z mobilního světa, se kterým se na našich stránkách setkáváte každý týden v neděli. Chceme čtenářům, kteří přes týden neměli čas, připomenout nejzajímavější události uplynulých dní. Nechceme se omezit jen na náš obsah, ale přidáme také doplňující informace ze zahraničních zdrojů a tipy na zajímavé články, blogy a podcasty. Zároveň budeme rádi, když se v komentářích podělíte o vaše tipy, které nám utekly, nebo jsme jim nevěnovali dostatek pozornosti.

 

Mobilní zařízení a hardware

 
Specifikace Lumia 929 z webu amerického operátora Verizon

 

Software a služby

Finance, analýzy a zákulisní dění 

 

 

Tipy na zajímavý zahraniční obsah

Pokud chcete mít nadále přehled ve světě chytrých zařízení, nezapomeňte nás sledovat. A to nejen na webu, ale také na YouTube, kde pro vás připravujeme nejnovější videopohledy. Aktivní jsme také na TwitteruFacebooku a Google+. Nové články máte možnost odebírat přes RSS a brzy vám nabídneme i mobilní aplikace.

Autor článku
David Podzimek

Kapitoly článku