SmartTab 4G: Vodafone uvádí na trh levný tablet s podporou LTE

Operátor Vodafone uvedl do prodeje svůj první tablet s podporou datových přenosů přes LTE, které doplňuje klasické kombinace GSM/3G/HSPA. Nový Smart Tab 4G nabízí operační systém Android 4.4 KitKat, osmipalcový TFT IPS displej s rozlišením 1280 x 800 px a 1 GB operační paměti. Hnacím motorem se stal čtyřjádrový Snapdragon 410 s taktem 1,2 GHz, který sice netrhá rekordy v oblasti výkonu, ale pro většinu běžných úkonů zcela dostačuje a navíc je energeticky úsporný. Interní paměť má kapacitu 8 GB a nechybí ani slot na pam. karty microSD až do kapacity 64 GB.

Tablet je dále vybavený infračerveným portem a aplikací Peel Smart Remote, se kterou jej lze využívat jako dálkové ovládání domácích spotřebičů. Na zadní straně najdeme 5Mpx fotoaparát, nad displejem má své místo 2Mpx kamerka. Vestavěný akumulátor s kapacitou 4060 mAh má zvládnout až 9 hodin přehrávání videa při 50% úrovni jasu. Hmotnost zařízení je 327 gramů, tloušťka přijatelných 8 milimetrů.

Smart Tab 4G lze rovněž pořídit s využitím speciální nabídky pro věrné zákazníky. V rámci ní jej všichni, kdo využívají služby Vodafonu po dobu nejméně 6 měsíců, mají bezproblémovou platební morálku a jejichž průměrná měsíční útrata činí minimálně 50 korun, mohou získat za pořizovací cenu 1 Kč. S datovým objemem 4GB vyjde provoz tabletu na 14 Kč denně. Základní cena tabletu je 4 577 Kč včetně DPH.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *