Domů » Bleskovky » #smartpivo je zpět: Přijďte si dnes vyzkoušet OnePlus One a další novinky

#smartpivo je zpět: Přijďte si dnes vyzkoušet OnePlus One a další novinky

#smartpivo je zpět! Po delší odmlce se opět vracíme k fanouškovským setkáním, kde máte možnost seznámit se s členy naší redakce, vyzkoušet si nová zařízení a neformálně si s ostatními popovídat o chytrých telefonech a dalších „smart“ věcech. Pokud tedy na středeční odpoledne/večer nemáte žádný plán, přijďte na #smartpivo, kde si jako jedni z prvních v České republice budete moci vyzkoušet novinku OnePlus One. A nejen to, k vidění zde budou také chytré hodinky Gear Live od Samsungu na platformě Android Wear.

-

Setkání se uskuteční už DNES středu 2. července od 17:00 v restauraci U Hubatků v nekuřácké části na adrese Pod Pekárnami 162/9, Praha 9. Restaurace se nachází zhruba minutu chůze od metra Vysočanská (linka B). Pokud plánujete přijít, potvrďte svou účast na této události. Počet míst je omezen na 30. Registrovaní účastníci budou mít garantovaná místa k sezení. Dorazit samozřejmě můžete i bez registrace, ale nemůžeme vám zaručit, že na vás zbyde židlička :-)

-


Z metra Vysočanská je to na #smartpivo co by kamenem dohodil :)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments