Domů » Články » Smartphony Lenovo: Výkon ve stylovém těle

Smartphony Lenovo: Výkon ve stylovém těle

Chytré telefony, které v sobě spojují styl a zajímavý design spolu se slušnou hardwarovou výbavou, jsou v dnešní době velmi oblíbené. Lenovo má mezi svými smatphony takových kousků hned několik a my se dnes zaměříme jak na elegantní Lenovo S90, tak na originálně řešený model Lenovo Vibe X2.

Lenovo S90: stvořen pro focení a sdílení

Elegantní design kovového těla, které je tvořené ze slitiny hliníku, je pouze první silnou stránkou smartphonu Lenovo S90. Tato konstrukce totiž chrání nejen 5palcový Super Amoled HD displej, který dokáže šetřit baterii, odráží méně světla a je čitelnější na slunci, ale také výkonný hardware ukrytý pod povrchem. Čtyřjádrový procesor se 64bitovou architekturou a velkorysá operační paměť o velikosti 2 GB, se postarají o rychlé a bezproblémové přepínání mezi aplikacemi. Přidejte k tomu ještě upgrade na operační systém Android 5.0 Lollipop a máte dokonalý výkon pro práci i zábavu.

Lenovo S90 je to smartphone stvořený pro focení a sdílení zážitků. Přední 8Mpx fotoaparát s pevným ohniskem, vysokou světelností a bleskem si zamilují hlavně blázni do selfie. Vysokou kvalitu zajistí fotkám také BSI senzor a díky rychlému LTE připojení je možné snímky okamžitě sdílet na sociálních sítích. Zadní 13Mpx fotoaparát pak nabídne automatické ostření a LED blesk spolu s PureCel senzorem pro bezproblémové zachycení extrémně ostrých snímků. Navíc zvládá fotit v režimu „Super panoramata“ nebo se speciálními efekty. Focení je zjednodušené také díky možnosti ovládání fotoaparátů pomocí hlasových povelů nebo gest.

Lenovo Vibe X2: design tvořený více vrstvami

Stejně jako jeho předchozí model nabídne i Vibe X2 designové provedení v kombinaci s dostatečným hardwarovým výkonem. Co do stylu je Lenovo Vibe X2 rozhodně originálnější díky neotřelému designu tvořenému třemi samostatnými vrstvami. Tenhle smartphone své uživatele vyčlení z davu i na velkých akcích a zároveň bude ladit se stylem milovníků designových vychytávek.

Kromě výjimečného vzhledu ale Vibe X2 nabídne hlavně ďábelský výkon osmijádrového procesoru spolu s 2 GB RAM a operačním systémem Android 5.0 Lollipop. To všechno úhledně schované pod 5palcovým Full HD displejem neustále vyčkává na svoji příležitost k tvorbě fotek, přehrávání hudby a multimediálního obsahu. Na zadní stranu telefonu je navíc kdykoliv možné nacvaknout jedno z příslušenství Vibe Xtension, které už tak vychytaný smartphone ještě vylepší. Pro všechny uživatele se bude hodit Battery Xtension, která prodlouží výdrž na baterii a hudební fanoušky zase nadchne tenký přídavný hi-fi reproduktor HiFi Xtension.

Milovníci focení si přijdou na své i s Lenovo Vibe X2. Duální fotoaparáty nabídnou zjednodušené rozhraní a snímky z předního 5Mpx nebo zadního 13Mpx fotoaparátu je tak možné pořídit pomocí mrknutí, gesta ruky nebo hlasovým příkazem. Komponenty zabraňující zkreslení obrazu nebo funkce pro zkrášlení snímků jsou pak už naprostou samozřejmostí.

Pokud byste si osobně chtěli vyzkoušet tyto dva stylové modely, vydejte se na festival Rock for People, který se bude konat od 3. do 5. července v Plzni. Při koupi produktu Lenovo je navíc možné získat 15% slevu na vstupenky. Více najdete na www.lenovo.cz/RFP15

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).