TOPlist

Smartphone Motorola Q Pro se vybarvuje: UMTS, Wi-Fi…

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Moto Q ProNěkterými zatracovaná, pro jiné skvělý smartphone; takový image si vybudovala Motorola Q, která však existuje pouze v americké CDMA EV-DO verzi. Motorola si ale konečně uvědomuje sílu evropského trhu, a proto pečlivě připravuje novou Motorolu Q Pro, která kromě podpory GSM sítí nabídne i UMTS, pravděpodobně včetně HSDPA. MotoQ Pro přezdívaná také jako “Norman” tak rozhodně chce vylepšit reputaci své starší sestřičky a určitě k tomu má dobře našlápnuto.

Motorola Q Pro poběží na operačním systému Windows Mobile 5.0 Smartphone edition, o zobrazování se bude starat QVGA (320x240px) displej zasazený do Landscape režimu. Dočkáme se také podpory bezdrátových technologií Wi-Fi a Bluetooth. 2Mpx fotoaparát s 8x zoomem a přisvětlovací diodou by měl zaručit kvalitní snímky. Na přední straně telefonu je umístěna CIF kamerka pro videohovory. Na fotografiích předprodukční verze “Normana”, které přinesl server Mobilvilag.hu si nelze nevšimnout loga Vodafonu, který by tento smartphone měl v Evropě distribuovat. Líbí se vám ? Pak vás jistě potěším informací, že by se měla začít prodávat už v prvním čtvrtletí tohoto roku.

Verze Pro doznala mnoha změn také po designové stránce
--

 

Na zadní straně si nelze nevšimnout loga Vodafonu; 2Mpx optika by měla zaručit kvalitní snímky
--

 

“Norman” si zachoval štíhlou linii
--

Zdroje: Terminal.hu, The::unwired

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku