Domů » Články » Smartphone Motorola Q Pro se vybarvuje: UMTS, Wi-Fi…

Smartphone Motorola Q Pro se vybarvuje: UMTS, Wi-Fi…

Moto Q ProNěkterými zatracovaná, pro jiné skvělý smartphone; takový image si vybudovala Motorola Q, která však existuje pouze v americké CDMA EV-DO verzi. Motorola si ale konečně uvědomuje sílu evropského trhu, a proto pečlivě připravuje novou Motorolu Q Pro, která kromě podpory GSM sítí nabídne i UMTS, pravděpodobně včetně HSDPA. MotoQ Pro přezdívaná také jako „Norman“ tak rozhodně chce vylepšit reputaci své starší sestřičky a určitě k tomu má dobře našlápnuto.

Motorola Q Pro poběží na operačním systému Windows Mobile 5.0 Smartphone edition, o zobrazování se bude starat QVGA (320x240px) displej zasazený do Landscape režimu. Dočkáme se také podpory bezdrátových technologií Wi-Fi a Bluetooth. 2Mpx fotoaparát s 8x zoomem a přisvětlovací diodou by měl zaručit kvalitní snímky. Na přední straně telefonu je umístěna CIF kamerka pro videohovory. Na fotografiích předprodukční verze „Normana“, které přinesl server Mobilvilag.hu si nelze nevšimnout loga Vodafonu, který by tento smartphone měl v Evropě distribuovat. Líbí se vám ? Pak vás jistě potěším informací, že by se měla začít prodávat už v prvním čtvrtletí tohoto roku.

Verze Pro doznala mnoha změn také po designové stránce
--

 

Na zadní straně si nelze nevšimnout loga Vodafonu; 2Mpx optika by měla zaručit kvalitní snímky
--

 

„Norman“ si zachoval štíhlou linii
--

Zdroje: Terminal.hu, The::unwired

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Není to zas taková hrůza, pomalu si na ten tvar zvykám (ničím jiným moc nevybočuje), ale začít ji prodávat v prvním čtvrtletí tohoto roku už asi nestihnou

  2. Hm ta kombinace, cerna, sediva, bila a cervena je hrozne preplacana, puvodni Motorola Q vypadala podle me lip. Tohle je jak z devadesatych let, nevim…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).