Domů » Bleskovky » Smartphone HTC Evo 3D zastavil kulku a zachránil svému majiteli život (aktualizováno)

Smartphone HTC Evo 3D zastavil kulku a zachránil svému majiteli život (aktualizováno)

Aktualizováno 31. října, 00:05

Příběh o HTC Evo 3D, které svému majiteli zřejmě zachránilo život, se rychle dostal až do centrály amerického HTC, kde velmi pružně zareagovali a postižené osobě poslali zbrusu nový HTC One včetně celé řady bonusového příslušenství, které si můžete prohlédnout na fotografií. Tenhle příběh a následná reakce totiž HTC poslouží jako skvělá a „nenásilná“ reklama, a důležité je, že vše mělo dobrý konec a majiteli modelu Evo 3D se nic nestalo.

 

Smartphone HTC Evo 3D zastavil kulku a zachránil svému majiteli život

Zaměstnanec čerpací stanice na Floridě se podruhé narodil a nevděčí za to ničemu jinému, než svému chytrému telefonu HTC Evo 3D. Během loupežného přepadení obsluha odmítla otevřít lupičům trezor a jeden z nich po zaměstnanci vypálil ze svého revolveru. Kulka ho zasáhla do hrudníku, avšak v náprsní kapse oběti se zrovna nacházel výše zmíněný smartphone a ten výstřel zastavil.

 
Takhle dopadl HTC Evo 3D po zásahu kulkou

Muž tedy vyvázl jen s drobnými zraněními a zásahu si všiml až několik chvil po incidentu. Podobný případ se odehrál i o dva roky dříve v Atlantě a shodou okolností životy zachraňovalo opět HTC, tentokrát však model Droid Incredible. Zdá se tedy, že chytré telefony nejsou jen našimi každodenními pomocníky, ale často také zachránci. Znáte také nějakou zajímavou historku, ve které pomáhal chytrý telefon nebo tablet? Napište nám ji na redakce@smartmania.cz.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments