Domů » Bleskovky » SmartMaps: České mapy od Seznamu dostanou podporu pro Geocaching

SmartMaps: České mapy od Seznamu dostanou podporu pro Geocaching

Autoři aplikace SmartMaps, kterou vlastní společnost Seznam.cz, odeslali ke schválení novou verzi aplikace pro Windows Phone, která se dočká podpory populární geolokační hry Geocaching.

     

Nově se v dolním menu pod položkou Hledat nezobrazí jen možnost pro vyhledání konkrétní adresy, ale budete si moci vyhledat i jednotlivé keše. U samotného hledání si budete moci vybrat typy kešek, které chcete stáhnout, a zároveň vzdálenost, ve které se bude vyhledávat (1 nebo 5 km). Přičemž hledání bude probíhat a měřit vzdálenost od středu obrazovky. Nemusíte tak hledat keše jen ve vašem okolí.

   

Samotné vyhledávání pak zobrazuje všechny keše a to i včetně těch, které jste již nalezli a zobrazeno bude maximálně 20 položek od jednoho typu. Výsledky vyhledávání se následně zobrazí na mapě a dojde k uložení do databáze bodů zájmu (POI) mezi importované položky. V detailu položky však nenajdete podrobný popis, jak byste možná očekávali. Pokud byste detailní popisek chtěli zobrazit, můžete kliknout na uložený odkaz a ten se otevře v prohlížeči, k čemuž však potřebujete mít dostupné a funkční internetové připojení.

Odkaz na WP katalog

Tomáš Kápl

Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments