Domů » Články » SMARTmania na TV Óčko je zpět. S novým moderátorem a testem Samsungu Galaxy Note 10+

SMARTmania na TV Óčko je zpět. S novým moderátorem a testem Samsungu Galaxy Note 10+

Po prázdninové odmlce jsme zpět s naším televizním pořadem SMARTmania, ve které lehce odlehčeným způsobem informujeme o zajímavých technologických novinkách. SMARTmanii můžete sledovat každý týden v úterý od 17:30 na TV Óčko. S premiérovým dílem přichází i nový moderátor – Dominik Vršanský, kterého určitě všichni dobře znáte z pořadu Socky.

V dnešním díle se podíváme na zoubek smartphonům Samsung Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+, které disponují špičkovými parametry, výborným fotoaparátem a v případě varianty s duhovými zády i celkem odvážným designem. Mrkneme se také na novinky mezi mobilními hrami a v závěru pořadu vás pozveme do Berlína, kde tento pátek startujte další ročník veletrhu spotřební elektroniky IFA 2019, kde naše redakce tradičně nebude chybět.

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud nestihnete dnešní premiéru v 17:30, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

smartmania TV pořad Óčko

Záznamy všech předešlých dílů najdete na samostatné stránce pořadu.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

2 komentářů

  1. Sorry, ale kryje se mi to s Az-kvizem.

    • hrozně by mě zajímalo, proč některý jedince jako tohohle tydýta vede něco k tomu, aby napsal úplně zbytečnej komentář :-) ale on ten qam byl dycky jinej.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).