Dotazník: Sdělte nám svůj názor a ovlivněte podobu nové verze SMARTmania.cz

Na SMARTmanii pro vás chystáme velké změny, které odstartují s novou verzí webu. Ještě než ji spustíme, rádi bychom od vás získali podrobnější zpětnou vazbu, která nám pomůže s finální optimalizací. Budeme rádi, když si najdete necelé dvě minuty času na vyplnění našeho anonymního dotazníku.

SMARTmania.cz je tu s vámi již déle než 10 let a za tu dobu jsme díky vám urazili pořádný kus cesty. V následujících měsících vám postupně budeme představovat nejrůznější novinky a vylepšení, které jsme si pro vás nachystali – tou nejvýraznější bude zbrusu nový web na novém redakčním systému, a konečně i plně funkční mobilní verze.

SMARTmania.cz je tu především pro vás – čtenáře, a rádi bychom od vás získali ještě ucelenější zpětnou vazbu, která nám pomůže při finálním ladění nové verze webu. Chceme být jiní, chceme se odlišit, a k tomu potřebujeme znát váš názor. Dotazník je zcela anonymní a jeho vyplnění vám zabere necelé dvě minuty. Děkujeme všem, kteří se rozhodnou sdělit nám svůj názor.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku