Domů » Bleskovky » Smart Tab 4: Osmipalcový tablet za 4 377 Kč nově v nabídce Vodafone

Smart Tab 4: Osmipalcový tablet za 4 377 Kč nově v nabídce Vodafone

Vodafone uvádí na trh již další generaci svého tabletu, který pro něj opět vyrábí společnost TCT Alcatel. Novinka běží na operačním systému Android 4.2 a pohání jej dvoujádrový procesor od MediaTeku, od kterého rozhodně nelze očekávat žádné zázračné výsledky. O zobrazování se stará osmipalcový IPS displej s HD rozlišením. S tabletem se k internetu připojíte nejen přes Wi-Fi, ale díky slotu na SIM kartu také přes GSM a 3G.

1 GB operační paměti RAM doplňuje 8GB interní úložiště s možností dalšího rozšíření díky slotu na microSD karty. Nezapomnělo se ani na GPS a dvojici fotoaparátů na přední a zadní straně. Kapacita akumulátoru je 4060 mAh. Tablet se v nabídce operátora objeví v nejlbližších dnech za doporučenou koncovou cenu 4 377 Kč.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

 1. Znalec (neregistrovaný)

  Tak není to úplně zlé, otázka jak kvalitní bude ten displej hlavně.

 2. Hanziik (neregistrovaný)

  Tak jedná se o jeden z nejlevnější použitelných 3G tabletů (nepočítám tablety s nižším rozlišením jak HD, či horší výbavou než dualcore procesor a 1GB ram), pokud by byl i dobře optimalizovaný tak by mohl mít velký ohlas

  • Rok a půl starý systém, lowend SoC, přebrandovaný číňan. Já tam moc nadějí nevidím.

   Buďto to bude mít mizerný displej (IPS není záruka všeho) nebo mizernou optimalizaci/výkon (on ten celý tablet spadá spíše do roku 2012, od té doby se věci přeci jen zase posunuli, včetně nároků aplikací). Aspoň že tam GPS, byť okrajová funkce u tabletu, tam stačí i lokalizace pomocí méně přesné polohy (bezdráty) (jako kde je to počasí apod.).

   Ani to LTE to nemá, že by to člověk použil „jako modem“.

   Dohromady? Hmm, jdeme dál.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).