Sledujte nás na YouTube

Sledujte živě: Tisková konference Sony na veletrhu CES

Dnes ve dvě hodiny ráno našeho času začíná v Las Vegas při veletrhu CES tisková konference společnosti Sony. Přímý přenos z akce můžete sledovat na níže přiloženém videu. V případě Sony se spekuluje o tom, že bychom se mohli dočkat představení nového vlajkového modelu Xperia Z4 (více informací).

Doplěno: Tisková konference Sony již skončila. Představení Xperie Z4 jsme se nakonec nedočkali a je tedy velice pravděpodobně, že se odhalení dočkáme až na začátku března na MWC v Barceloně. V Las Vegas Sony představilo hned 12 modelů 4K televizorů Bravia, sportovní kamerku FDR-X1000VR, kterou odprezentoval sám Tony Hawk a multimediální přehrávač NW-ZX2 Walkman (Android 5.0).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *