TOPlist

Sledujte pořady ČT1 ve vašem SP a PPC

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

CT1 via Stream videoNáš čtenář Jiří Graz vytvořil pro všechny majitele smartphone a PPC zařízení s OS Windows Mobile 5.0 webovou stránku, na které můžete pohodlně sledovat pořady České televize. Stačí do Internet Exploreru ve vašem stroji zadat jejich adresu a můžete začít. Jak jsem již zmínil, stránka je plně funkční pouze s WM5.0, v nižších verzích OS přehrávání nefunguje korektně. Přímo ze stránky si můžete prohlédnout záznamy některých pořadů České televize (Události, AutoMoto revue, Objektiv, GamePage…). Samozřejmě můžete sledovat také živé vysílání zpravodajského kanálu ČT24.

Na stránce si můžete zvolit několik nastavení, např. volbu vašeho připojení (GPRS, Wi-Fi) či možnost přehrávat streamové video v externím playeru . Autor stránky jako externí přehrávač doporučuje starší verzi TCPMP 0.70, protože v novějších verzích je problém s MMS protokolem při připojení přes Wi-Fi.

A konečně adresa stránek pro Internet Explorer (PPC): http://www.gb-soft.cz/XDAII/zpravy_ct1_wmp.htm .

Screenshoty:
Ukazka stream

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku