Domů » Články » Sledujte pořady ČT1 ve vašem SP a PPC

Sledujte pořady ČT1 ve vašem SP a PPC

CT1 via Stream videoNáš čtenář Jiří Graz vytvořil pro všechny majitele smartphone a PPC zařízení s OS Windows Mobile 5.0 webovou stránku, na které můžete pohodlně sledovat pořady České televize. Stačí do Internet Exploreru ve vašem stroji zadat jejich adresu a můžete začít. Jak jsem již zmínil, stránka je plně funkční pouze s WM5.0, v nižších verzích OS přehrávání nefunguje korektně. Přímo ze stránky si můžete prohlédnout záznamy některých pořadů České televize (Události, AutoMoto revue, Objektiv, GamePage…). Samozřejmě můžete sledovat také živé vysílání zpravodajského kanálu ČT24.

Na stránce si můžete zvolit několik nastavení, např. volbu vašeho připojení (GPRS, Wi-Fi) či možnost přehrávat streamové video v externím playeru . Autor stránky jako externí přehrávač doporučuje starší verzi TCPMP 0.70, protože v novějších verzích je problém s MMS protokolem při připojení přes Wi-Fi.

A konečně adresa stránek pro Internet Explorer (PPC): http://www.gb-soft.cz/XDAII/zpravy_ct1_wmp.htm .

Screenshoty:
Ukazka stream

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Po nove uprave stranky (dekuji autorovi za upozorneni) by melo prehravani fungovat uz i na WM2003SE… Pokud ma nekdo moznost, budu rad, kdyz to vyzkousi.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).