Domů » Články » Sledujte pořady ČT1 ve vašem SP a PPC

Sledujte pořady ČT1 ve vašem SP a PPC

CT1 via Stream videoNáš čtenář Jiří Graz vytvořil pro všechny majitele smartphone a PPC zařízení s OS Windows Mobile 5.0 webovou stránku, na které můžete pohodlně sledovat pořady České televize. Stačí do Internet Exploreru ve vašem stroji zadat jejich adresu a můžete začít. Jak jsem již zmínil, stránka je plně funkční pouze s WM5.0, v nižších verzích OS přehrávání nefunguje korektně. Přímo ze stránky si můžete prohlédnout záznamy některých pořadů České televize (Události, AutoMoto revue, Objektiv, GamePage…). Samozřejmě můžete sledovat také živé vysílání zpravodajského kanálu ČT24.

Na stránce si můžete zvolit několik nastavení, např. volbu vašeho připojení (GPRS, Wi-Fi) či možnost přehrávat streamové video v externím playeru . Autor stránky jako externí přehrávač doporučuje starší verzi TCPMP 0.70, protože v novějších verzích je problém s MMS protokolem při připojení přes Wi-Fi.

A konečně adresa stránek pro Internet Explorer (PPC): http://www.gb-soft.cz/XDAII/zpravy_ct1_wmp.htm .

Screenshoty:
Ukazka stream

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments