Domů » Bleskovky » Sledujte online: Premiéra HTC One M9 a dalších novinek (stream)

Sledujte online: Premiéra HTC One M9 a dalších novinek (stream)

Den D pro HTC je tu. Dnes v 16:00 začíná v Barceloně tisková konference, kde bude představen nový vlajkový model HTC One M9. Kromě něj bychom se měli dočkat také zvětšené verze a kdo ví, možná HTC ukáže i nějakou nositelnou elektroniku. Ostatně odpověď na tyto spekulace budeme znát už velice brzy. Pokud společně s námi chcete premiéru novinek od tchajwanského giganta sledovat, zapněte si ve čtyři hodiny odpoledne níže vložené video a vychutnejte si novinky přímo z Barcelony. Po skončení tiskové konference pro vás budeme chystat články s prvními dojmy a videopohledy. Naše průběžné dojmy z cestování po MWC, dalších tiskových konferencí i zákulisní informace můžete sledovat na našem speciálním twitteru @smartmania_live.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

 1. s tou nevkusnou hrubou spodnou bradou, mizernym marketingom a metucim oznacenim je to odsudene na neuspech

  • hit (neregistrovaný)

   Já bych to zase tak netvrdil. HTC One M9 asi bohužel nebude trhač zádelí ostatních značek, ale přesto série One HTC vyhrabala z bryndy. Jistě, slávu od tohoto modelu nečekám ale své si to určitě najde. Bude stačit pár řečí o fotoaparátu a lidi zahodí své M7ky, pak hurá na novinku.

   Ač HTC fandím, tento model není pro mě fajn a neočekávám jej ve své kapse. I tak ale věřím, že to prostě u určité skupiny lidí klapne.

   Tak doufejme, že HTC představí i něco, co nás šokuje.

 2. Ja (neregistrovaný)

  Mcjobs: Vem si prášek.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).