SkyShowtime je v Česku! Za akční cenu nabídne Top Gun nebo Yellowstone

topgun
  • SkyShowtime oficiálně startuje v Česku a na Slovensku 14. února
  • V nabídce má přes 800 filmů a seriálů včetně Top Gun a Yellowstone
  • Až do 11. dubna lze získat měsíční předplatné za 89 Kč

Do České republiky a na Slovensko dorazil další gigant poskytující filmy a seriály za předplatné. Ačkoli SkyShowtime něco řekne jen skalním fanouškům kinematografie, do jeho portfolia spadá například obsah studií Universal, DreamWorks a Paramount, nebo kanál pro děti Nickelodeon.

Do začátku má služba pro české a slovenské diváky nachystáno přes 800 filmů a seriálů včetně hitů jako je Top Gun: Maverick, Yellowstone, Jurský svět, Seveřan, Californication či Jason Bourne. Hráče jistě bude lákat seriálová adaptace kultovní střílečky Halo a ti nejmenší se mohou zase těšit třeba na Mimoně.

skyshowtimejpg
Streamovací platforma SkyShowtime nabídne přes 800 filmů a seriálů

Obsah SkyShowtime lze sledovat skrze mobilní aplikace pro Android i iOS a na televizích se systémem tvOS, Android TV, Google TV, webOS 3.5 či Tizen. Samozřejmostí je také webová aplikace. Současně lze sledovat filmy a seriály až na 3 různých zařízeních, přičemž vytvořit si můžete až 5 různých profilů včetně specializovaných dětských. Maximální rozlišení je zatím Full HD a postupně se také objevuje prostorový zvuk Dolby 5.1.

A jak je to s cenou? Měsíční předplatné vyjde na 179 Kč, přičemž až do 11. dubna je možné jej pořídit za zaváděcí cenu 89 Kč, která vám má zůstat již napořád.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku