Domů » Články » Sky Force Reloaded konečně i pro smartphone telefony

Sky Force Reloaded konečně i pro smartphone telefony

Sky Force Reloaded pro SP telefonyV červnu letošního roku se objevilo pokračování oblíbené akční hry Sky Force s podtitulem Reloaded, dříve uvolněná verze byla určena pouze pro majitele PocketPC. Dnes už ale nemusejí zoufat ani majitelé smartphone telefonů, jelikož na světě je konečně verze pro jejich miláčky.

Smartphone verze Sky Force Reloaded podporuje jak klasické (176x220px), tak i QVGA (240x320px) displeje. Na serveru Handango.com je možné zakoupit plnou verzi hry za 10$, link na download demoverze je zatím nefunkční.

Pokud vás zajímá, jaký vlastně Reloaded je, můžete si přečíst naši recenzi. Ještě více vás do hry může naladit tento povedený Trailer.

1 2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).