TOPlist

Skládačka OnePlus dorazí ve stejný termín jako ohebné Samsungy. Co o ni víme?

oppo find n2 7
  • Ohebný smartphone od OnePlus bude nejspíše konkurentem pro Galaxy Z Fold
  • Jednou z indicií je odlišné rozlišení oproti Oppo Find N2
  • Veřejnosti se má představit už ve 3. kvartále letošního roku

Ohebné telefony jsou fenoménem posledních několika let a téměř každý výrobce chytrých telefonů by rád měl alespoň jeden model ve svém portfoliu. To platí také o čínské značce OnePlus, která si vybudovala svou pověst jako „zabiják vlajkových lodí“, v případě ohebných zařízení ale zatím čekáme na zástupce této populární značky. Představení první skládačky je ovšem jen otázkou času, alespoň podle posledních zákulisních informací od Digital Chat Station.

Digital Chat Station OnePlus foldable jpg
Strojově přeložený příspěvek známého čínského leakera

Tento známý leaker ze sociální sítě Weibo vypustil do světa informaci, že OnePlus chystá představit svou skládačku ve 3. kvartále letošního roku, tedy přibližně ve stejnou dobu, v jakou každoročně přichází na trh nové ohebné telefony z díly jihokorejské společnosti Samsung. Kromě možného období, kdy by se skládací novinka od OnePlus mohla představit veřejnosti, zmínil leaker také informaci o velkém displeji s rozlišením 2K.oppo find n2 7Nepřehlédněte

Skládačka OnePlus dorazí ve stejný termín jako ohebné Samsungy. Co o ni víme?

To by naznačovalo, že OnePlus chystá spíše konkurenci pro větší telefony typu Galaxy Z Fold, než pro kompaktnější véčka ve stylu Galaxy Z Flip. Otazník také visí nad možnou podobností s Oppo Find N2, který by byl stájovým kolegou modelu od OnePlus. Vzhledem k jinému rozlišení, než jakým disponuje smartphone od Oppo je pravděpodobné, že v případě dceřiné společnosti nepůjde jen o rebranding pro západní trhy.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku