Oppo Find N2 Flip míří na globální trh: kdy, kde a za kolik jej bude možné koupit?

Oppo Find N2 Flip 2
  • Do Evropy míří nejnovější véčko značky Oppo
  • Na českém trhu si musíme nechat zajít chuť
  • K mání ale bude na Slovensku

Společnost Oppo si na dnešní den přichystala globální premiéru svého ohebného smartphonu Oppo Find N2 Flip. Toto elegantní véčko bylo poprvé představené pro čínský trh loni v prosinci, nyní přichází i do vybraných evropských zemí včetně Slovenska. Kdy bude k mání a kolik bude stát?

Oppo Find N2 Flip vstoupí na trh našich sousedů ve dvou vlnách – nejprve 20. února v černé barvě, poté o týden později ve fialové. K dispozici bude u operátorů O2 a Orange, a to za cenu 1 099 eur (asi 26 tisíc korun včetně DPH).

Oppo Find N2 Flip je žhavou konkurencí pro Samsung Galaxy Z Flip 4. Má podobné proporce a v některých parametrech korejského soka dokonce předčí. Pyšní se například větším vnějším 3,3″ displejem s širšími možnostmi využití, větší je i akumulátor s kapacitou 4 300 mAh. Telefon je dále vybaven vnitřním 6,8″ zobrazovačem s Full HD+ rozlišením a adaptivní obnovovací frekvencí 1–120 Hz, čipsetem MediaTek Dimensity 9000+, 8 GB RAM, 256GB vnitřní pamětí a třemi fotoaparáty s rozlišením 50 (hlavní), 8 (širokoúhlý) a 32 megapixelů (selfie). O jejich vyladění se postaral Hasselblad.

Oppo Find N2 Flip 3

O dostupnosti Oppo Find N2 Fold na českém trhu zatím nemáme žádné informace, pravděpodobně si ale na něj budeme muset nechat zajít chuť. Pokud tedy máte zálusk, musíte překonat naší jihovýchodní hranici. Ani za ní ale neseženete „knížkovitý“ Oppo Find N2, který si čínský výrobce zřejmě schovává jen pro svůj domácí trh.

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku