Domů » Bleskovky » Skateboard Party 2: Jízda na prkně pro Android, iOS i Windows Phone (tip na hru)

Skateboard Party 2: Jízda na prkně pro Android, iOS i Windows Phone (tip na hru)

Helmu na hlavu, chrániče na kolena, fošnu pod nohy, dlouhý rychlý rozjezd, pět olíček, tři slajdy, nějakej ten grajnd, otočka o 360°, další slajd, přeskočit na střechu vedlejší budovy, na závěr dva kickflipy a mise splněna“. Taky jste hrávali Tony Hawk´s pro Skater? V tom případě připravte svoje smartphony a tablety na podobné zážitky, právě dnes vyšla hra Skateboard Party 2 pro Android, iOS i na Windows Phone. Najednou vám bude připadat čekání na autobus jako neskutečná nuda a budete se poohlížet, co všechno by se dalo v okolí sjet a přeskočit.

Hra nabízí nádhernou 3D grafiku a návykovou hratelnost. Na osmi jedinečných lokacích můžete trénovat svoje pohyby, přistávání a komba, o nichž se skutečným skejťákům ani nesnilo. Jen si dejte pozor při hraní na tabletu, aby vás nelákalo připevnit si k němu kolečka, jako to loni udělal tehdejší prezident Windows Steven Sinofsky.

 

Na výběr máte devět postav, které můžete oblékat, jak uznáte za vhodné, učíte je novým trikům a zlepšujete jejich schopnosti. Svoje prkno, které si vyberete z nepřeberného množství, si můžete dle libosti tunit, vyměňovat kolečka a další součástky od známých značek. V režimu kariéra bude vaším cílem splnit 40 úkolů k odemčení nových prvků a lokací. V režimu free skate vás čeká jen bezstarostná jízda tam, kam vás kolečka povedou za poslechu hudby z povedeného herního sountracku. Své umění můžete porovnávat s ostatními živými hráči online v režimu multiplayer a poté sdílet své úspěchy na Facebooku či Twitteru.

   

Ovládání hry je velmi intuitivní a nabízí několik možností přizpůsobení včetně podpory herního ovladače Moga. Windows Phone verze hry bohužel není Xbox live. Skateboard Party 2 pro všechny tři operační systémy stojí (cca 41 Kč), k dispozici bohužel není demoverze zdarma.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments