TOPlist

Sharp představil stříbrnou variantu PPC W-Zero3

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

W-Zero3V říjnu loňského roku jsme vám přinesli první informace o chystaném PocketPC Sharp W-Zero3. Neškodí si zopakovat, že se jedná o celkem nabušené zařízení, které běží na OS Windows Mobile 5.0, pohání jej procesor s taktem 416Mhz (Intel PXA270). O dokonale vyhlazení se stará VGA displej, nechybí mu ani podpora Wi-Fi a třeba také vysouvací klávesnice. Co se mi však na Zerovi nelíbí je jeho vzhled, kde mi původní černá barva připomínala až moc temné a celkem nudné zařízení, které na oko opravdu moc zaujmout nedokázalo.

V Sharpu si toho asi také všimli a proto teď uvádí na trh novou, stříbrnou verzi, která dle dostupných obrázků vypadá mnohem elegantněji. Je pravda, že jinak se žádná inovace nekoná, ale u HW parametrů to snad zatím ani není potřeba. Je škoda, že se k nám toto zařízení nedostane, jelikož je určené pouze pro asijský trh. Jeho cena se pohybuje kolem 400$.

Fotografie stříbrné varianty:
1 2

Zdroj: PPCthoughts

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku