Domů » Bleskovky » Seznam.cz představil vlastní webový prohlížeč pro Android: Je rychlý a jednoduchý

Seznam.cz představil vlastní webový prohlížeč pro Android: Je rychlý a jednoduchý

Společnost Seznam.cz dnes představila vlastní webový prohlížeč, který pod stejným jménem najdete zdarma v obchodě Google Play, určený je pro telefony i tablety. Díky němu se uživatelé jedním kliknutím dostanou přímo na domovskou stránku Seznam.cz a ke všem službám, které používají.

Doplňuje jej několik widgetů jednotlivých služeb, které lze umístit přímo na plochu zařízení. Uživatelé tak mohou rychle sledovat například aktuální zpravodajství na obsahových službách nebo stav své e-mailové schránky. V přípravě je také verze pro systém iOS, té se však dočkáme později (do konce roku), pro Windows Phone 8 zatím Seznam.cz podobné řešení nechystá.

My jsme si prohlížeč také otestovali a první co nás překvapilo, byla rychlost načítání stránek a plynulé skrolování obsahu. Nechybí zde celoobrazovkový režim, možnost mít otevřených několik stránek najednou a Oblíbené položky (zatím bez možnosti synchronizace s desktopem). Vedle adresního řádku nechybí ani výrazné tlačítko S, které vás nasměruje na hlavní stránku Seznam.cz.

-

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. dresin (neregistrovaný)

    Já osobně byl mile překvapen. Palec nahoru

  2. Právě jsem si to nainstaloval, a zkouším to. No musím říct že to není vůbec špatný ! Je takový jednodušší ale dobrý, funguje jak má.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).