Domů » Bleskovky » Seznam.cz má nové mobilní aplikace Stream.cz, Sbazar.cz a Proženy.cz

Seznam.cz má nové mobilní aplikace Stream.cz, Sbazar.cz a Proženy.cz

Seznam.cz dnes představil další tři nové mobilní aplikace. Na iOS přibyly Proženy.cz a Sbazar.cz a pro Windows Phone Stream.cz, kterou si v hlasování vybrali sami uživatelé. V březnu tohoto roku si uživatelé telefonů s platformou Windows Phone volili, jakou další aplikaci pro tento operační systém společnost Seznam.cz vyvine. Po týdenním hlasování si vybrali službu Stream.cz, která je od dnešního dne pro mobilní Windows dostupná.

Slečny a dámy zase potěší nová iOS aplikace serveru Proženy.cz, jejíž Android verze funguje už od června tohoto roku. Posledním mobilním přírůstkem je iOS aplikace Sbazar.cz (Android verzi si lidé mohou stahovat od října loňského roku). Jejím cílem bylo nabídnout uživatelům jednoduchou možnost, jak díky svému chytrému telefonu přidat inzerát na Sbazar.cz. Stačí vyfotit, napsat popisek a doufat, že si výrobek najde svého kupce.


Odkaz na WP katalog Odkaz na App Store Odkaz na App Store
Stahujte: Stream.cz pro WP & ProŽeny.cz + Sbazar.cz pro iOS


Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
mimonaut
Uživatel
mimonaut

prima, těším se, že si budu moci na stream pustit pohodlně odvážné palce, které vždycky prošvihnu :)

vsn123
Uživatel
vsn123

tak to jsi mohl doteď taky ne? … je fakt, že s příchodem WP8.1 mi začal stream.cz zlobit (ale vše ostatní šlo OK takže chyba byla spíš u streamu) no a včera jsem to zkoušel a už to chodilo v pohodě přes prohližeč (takže to opravili) … App. si myslím, že určitě nebyla potřeba … i když na nižším rozlišení telefonu to možná zlepší přehlednost.

mimonaut
Uživatel
mimonaut

píšu „pohodlně“ :-)

Ujko
Uživatel
Ujko

Na WP8.1 nemám se stream.cz žádný problém, měl jsem ho na na WP8