TOPlist

Seznam.cz do vyhledávače přidal hry. Je libo Solitare či Sudoku?

sudoku

Tuzemská společnost Seznam.cz, která se v Česku pere o pozici vyhledávací jedničky s celosvětovým gigantem Google, představila zajímavou novinku pro všechny, kteří hledají způsob, jak si například v práci ukrátit čas. Onou novinkou je dvojice her, které lze hrát přímo ve vyhledávači či mobilním Prohlížeči pro Android a iOS, aniž by člověk musel cokoli instalovat. Konkrétně se jedná o populární Sudoku a Solitaire. V obou případech si lze navolit i úroveň obtížnosti.

„Hry jsou plně integrované přímo do Prohlížeče, a to pro naše uživatele znamená dvojí výhodu, protože v jedné aplikaci najdou celý internet, nejčerstvější zprávy, e-mailovou poštu a zároveň zábavu pro volné chvíle,“ říká Aleš Holinský, produktový manažer služby Seznam.cz Prohlížeč. Obě hry jdou spustit také v offline režimu a bez reklam.

prince of persia
V prohlížeči si můžete zahrát celou řadu videoherních klasik, jako je třeba Prince of Persia

Ačkoli se jedná o povedenou vychytávku, Google nabízí daleko větší množství různých her, které si lze užít přímo v prohlížeči. Kromě výše zmíněného Solitaire nabídne také například hledání min, hada, Pac-Mana či piškvorky. Ti náročnější si poté mohou v prohlížeči zahrát například legendární tituly Prince of Persia, Wolfenstein 3D či Doom.

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku