Sledujte nás na YouTube

Setkání #HTCmeetup jsou zpět: Přijďte na kus řeči s lidmi z českého HTC

V minulém roce tuzemská pobočka společnosti HTC uspořádala několik komunitních setkání pod názvem #HTCmeetup, kdy se zástupci společnosti setkávali se svými fanoušky v neformální atmosféře u piva a dobrého jídla. V roce 2013 se akce konala v celkem 15 městech v České republice a na Slovensku, a letos tomu nebude jinak. Máme pro vás seznam prvních čtyřech setkání, která proběhnou ještě tento měsíc, pražská akce je naplánována už na dnešní den (13. dubna).

 

#HTCmeetup se dále uskuteční v Plzni (14. dubna), v Brně (15. dubna) a v Ostravě (16. dubna) vdždy zhruba od 18:00. Pokud se na setkání chcete také přihlásit, využijete tohoto formuláře. Vyzkoušet si zde budete moci také nový HTC One (M8) včetně flipového pouzdra Dot View.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *