Domů » Bleskovky » Setkání #HTCmeetup jsou zpět: Přijďte na kus řeči s lidmi z českého HTC

Setkání #HTCmeetup jsou zpět: Přijďte na kus řeči s lidmi z českého HTC

V minulém roce tuzemská pobočka společnosti HTC uspořádala několik komunitních setkání pod názvem #HTCmeetup, kdy se zástupci společnosti setkávali se svými fanoušky v neformální atmosféře u piva a dobrého jídla. V roce 2013 se akce konala v celkem 15 městech v České republice a na Slovensku, a letos tomu nebude jinak. Máme pro vás seznam prvních čtyřech setkání, která proběhnou ještě tento měsíc, pražská akce je naplánována už na dnešní den (13. dubna).

 

#HTCmeetup se dále uskuteční v Plzni (14. dubna), v Brně (15. dubna) a v Ostravě (16. dubna) vdždy zhruba od 18:00. Pokud se na setkání chcete také přihlásit, využijete tohoto formuláře. Vyzkoušet si zde budete moci také nový HTC One (M8) včetně flipového pouzdra Dot View.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).