Sledujte nás na YouTube

Setkání #HTCmeetup jsou zpět: Přijďte na kus řeči s lidmi z českého HTC

V minulém roce tuzemská pobočka společnosti HTC uspořádala několik komunitních setkání pod názvem #HTCmeetup, kdy se zástupci společnosti setkávali se svými fanoušky v neformální atmosféře u piva a dobrého jídla. V roce 2013 se akce konala v celkem 15 městech v České republice a na Slovensku, a letos tomu nebude jinak. Máme pro vás seznam prvních čtyřech setkání, která proběhnou ještě tento měsíc, pražská akce je naplánována už na dnešní den (13. dubna).

 

#HTCmeetup se dále uskuteční v Plzni (14. dubna), v Brně (15. dubna) a v Ostravě (16. dubna) vdždy zhruba od 18:00. Pokud se na setkání chcete také přihlásit, využijete tohoto formuláře. Vyzkoušet si zde budete moci také nový HTC One (M8) včetně flipového pouzdra Dot View.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *