TOPlist

Šestá řada seriálu Black Mirror je za rohem. Ukáže se v ní i Salma Hayek

flat screen television displaying Netflix logo
  • Nové díly dorazí již v červnu 
  • Uvidíme známé tváře, jako je Kate Mara nebo Aaron Paul
  • Počet dílů zatím bohužel neznáme 

Na YouTube se objevil nový trailer lákající na další řadu úspěšného seriálu z dílny Netflixu. Šestá série má dorazit už v červnu a ukáží se v ní i velmi známá jména, jako je Aaron Paul, Kate Mara nebo Salma Hayek.

Podle tvůrce Charlieho Brookera se série stále drží původního konceptu, ale letošní díly budou ještě překvapivější, než ty starší. Pátá řada z roku 2019 měla pouze tři díly. Počet epizod nové řady je stále předmětem spekulací, ale nejméně tři díly bychom měli určitě opět vidět.

Známe ale herecké obsazení, které vypadá takto: Aaron Paul, Anjana Vasan, Annie Murphy, Auden Thornton, Ben Barnes, Clara Rugaard, Daniel Portman, Danny Ramirez, David Shields, Himesh Patel, John Hannah, Josh Hartnett, Kate Mara, Michael Cera, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Paapa Essiedu, Rob Delaney, Rory Culkin, Salma Hayek Pinault, Samuel Blenkin a Zazie Beetz.

Autor článku Adam Bělunek
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Kapitoly článku