Domů » Bleskovky » Šéf Realme používá dosud nepředstavené hodinky. Vzhledem připomínají Apple Watch

Šéf Realme používá dosud nepředstavené hodinky. Vzhledem připomínají Apple Watch

Značka Realme je známá především vynikajícím poměrem výbavy a ceny. Ne nadarmo je označován jako zabiják vlajkových lodí. Zatím se firma zaměřila pouze na smartphony a ohlasy jsou zatím velmi kladné. To by se ale mohlo již brzy změnit. Madhav Sheth, CEO společnosti Realme, se v nedávném rozhovoru pochlubil dosud nepředstavenými chytrými hodinkami, které se dle jeho slov brzy dočkají premiéry.

Realme chytre hodinky
Madhav Sheth se v rozhovoru pochlubil hodinkami Realme a potvrdil jejich příchod (zdroj: Realme)

Tip: Oppo Watch jsou zdařilým klonem Apple Watch: podporují EKG, eSIM a NFC

Vzhledem připomínají Apple Watch nebo nedávno představené Oppo Watch. Obdélníkový design se zaoblenými rohy působí elegantně a moderně. Bude sice označována za kopii slavných, jablečných hodinek, ale kulatý půdorys si zabral Samsung, hranatý Apple a moc dalších možností nezbývá. Madhav se vyjádřil, že „hodinky jsou nyní na mém zápěstí a brzy budou na vašem“. Je tedy dost možné, že představení se odehraje v blízké budoucnosti a na poli chytrých hodinek bude další hráč.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments