Sledujte nás na YouTube

Šéf HTC hledá řidiče skútru, který ho zachránil a zavčas dovezl na MWC

CEO HTC Peter Chou se dostal v první den konference MWC do nezáviděníhodné situace. Cestou na výstaviště Fira Gran Via se totiž ocitl v zácpě a šance, že se z ní dostane zavčas, byla mizivá. Peter proto požádal taxikáře, aby zatroubil na projíždějícího řidiče zeleného skútru Honda Scoopy. Chvíli na to již seděl na zadním sedátku a během deseti minut se bezpečně a včas dostal k výstavišti.

 
CEO HTC Peter Chou na tiskové konferenci v Barceloně (více informací)

Jeho „zachránce“ odmítl finanční odměnu a odjel, nicméně Peter Chou by jej rád náležitě odměnil a tak se po „dobře vypadajícím muži ve věku 45 – 50 let, který řídí zelenou Hondu Scoopy se žlutými registračními značkami“ nyní shání. Pokud náhodou řidič skútru tuto informaci zachytí, má se ozvat na mail info@htc-one.es nebo použít na Twitteru či Facebooku kód #HTCseeksBiker. Zdali se skútrař najde je zatím ve hvězdách, celá historka nás ale v redakci vskutku pobavila.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

3 komentáře

  1. madmaxkimi (neregistrovaný)

    Jó, to je náš soused, ale prej mu na nějakej HTC shit sere…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *