TOPlist

Sci-fi homescreen pro Smartphone telefony

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Sci-fi homescreenMáte již všechny homescreeny na vašem smartphonu okoukané? Pak tu pro vás máme něco zcela nového, na serveru GPCarreon se objevil odkaz na velmi futuristický homescreen s výstižným názvem Sci-Fi.

Homesceen má velmi líbivý vzhled, dokáže zobrazit stylové analogové hodiny, ukáže vám stav vaší paměti a baterie, s nechybí mu ani možnost zobrazovat zástupce oblíbených programů. Instalace je velmi jednoduchá, vše naleznete v jednom souboru, odpadají tak nutné práce pro instalaci dalších pluginů, které jsou ve Sci-Fi již přímo obsaženy.

Několik vad na kráse však tento homescreen přece jen má, v první řadě je určený pouze pro operační systém Windows Mobile 2002 a 2003/SE Smartphone edition. Verze pro WM5.0 je teprve v přípravě, témátko bohužel nepodporuje QVGA rozlišení. A není ani šířený jako freeware, ale je možné ho zakoupit za 2.5$ na Handango.

Další informace naleznete na stránkách výrobce.

Ukázka
1

Zdroj: Gpcarreon.com

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku