SBSH iLauncher v nové verzi 3.0

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

iLauncher 3.0Společnost SBSH Mobile Software včera vydala novou verzi výborné aplikace iLauncher, která přináší řadu kvalitních vylepšení. Mezi novými funkcemi nalezneme například zbrusu nový Task Manager, díky kterému můžete pohodlně minimalizovat aktuálně spuštěné aplikace nebo se mezi nimi přepínat. Další novinkou je ukončovací křížek, který aktuálně spuštěnou aplikaci přímo zavře, jeho funkci je samozřejmě možné předefinovat (minimalizace). Součástí nového iLauncheru 3.0 je tzv. Safe mode režim, který má za úkol chránit vaše zařízení před nebezpečnými aplikacemi, pokud tedy například nainstalujete nějaký program, který vám po softwarovém resetu znemožní plynulé naběhnutí systému, Safe Mode by se s ním měl vypořádat.

Na pracovní plochu si kromě svých zástupců můžete přidat i speciální zástupce na nové aplikace, jako například Screen Capture (utilita pro zachycování obrazovky), Speed Dial (zrychlená volba), Send SMS (odesílání SMS) a spousty dalších. Verze 3.0 je v současné době k dispozici v angličtině, ale snad se brzy objeví také česká verze. Samozřejmostí je podpora operačních systémů Windows Mobile 2002, 2003/SE a 5.0, a to včetně zařízení s VGA displeji.

Demoverzi iLauncheru 3.0 stahujte v naší Download sekci. Další informace a možnost zakoupit si plnou verzi za 15$ (pokud jste si zakoupili verzi 2.3 před 1. červnem, můžete využít upgradu za 5$) naleznete na oficiálních stránkách výrobce.

Prostředí nového iLauncheru 3.0, Bude nový Task Manager lepší než oblíbený Magic Button ?
1 2

Metter bars
3

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku