Domů » Bleskovky » SAZKAmobil k nové SIM nabídne data zdarma nebo volání/SMS za korunu

SAZKAmobil k nové SIM nabídne data zdarma nebo volání/SMS za korunu

Od pondělí 2. září připravil mobilní operátor SAZKAmobil akci pro nové zákazníky. Po aktivaci nové SIM karty si zákazníci mohou vybrat jednu ze dvou Odměn: balíček 1 GB dat na měsíc nebo Levné volání a SMS za 1 Kč na měsíc.

SazkaMobil logo

V období od 2. 9. do 31. 10. 2019 si po aktivaci SIM karty mohou zákazníci vybrat zdarma některé odměny, které SAZKAmobil běžně nabízí svým stávajícím zákazníkům jako Odměny za dobití. Jedná se o 1 GB internetu zdarma a Levné volání a SMS za jednu korunu. Odměnu si zvolí zákazníci pomocí bezplatné SMS do sedmi dnů od aktivace a mohou si ji užívat až 30 dní.

Jak získat SIM SAZKAmobilu?

Novou SIM kartu lze získat několika způsoby. Nejpohodlnějším je nákup online na tomto odkazu s tím, že kartu zákazník obdrží zcela zdarma. Kartu lze ale také objednat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na bezplatné infolince 800 77 11 11. Vůbec nejrychlejší možností je nákup na některém z více než 7 000 prodejních míst s terminálem SAZKY. To nejbližší si lze nalézt na interaktivní mapě na tomto odkazu.

Kromě Levného volání a SMS nebo 1 GB internetu  zdarma mají zákazníci SAZKAmobilu také celou řadu dalších výhod. Pokud si dobijí kredit aspoň za 300 Kč, mají nárok na jednu ze čtyř Odměn za dobití.

Díky nim mohou zákazníci například neomezeně volat i smskovat v síti nebo získat 100 Kč kreditu navíc. Zákazníci se take mohou účastnit loterie SAZKAmobil Šance, kde se každý měsíc hraje minimálně o čtvrt milionu korun.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Diskuze k článku

  1. Proč to proboha dělají chápu že je to zdarma ale 1GB? Polovinu mi pomalu sežere jen aplikace FB a prohlížeč za ani ne jeden den :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).