Samsung vylepšuje ovládání i připojování sluchátek Galaxy Buds+

Samsung Galaxy Buds+

Samsung se v poslední době snaží o své starší produkty starat, jak jen může. Ať už jde o delší softwarovou podporu pro modely řady Galaxy S10, nebo novou aktualizaci pro starší hodinky Galaxy Watch a Galaxy Watch Active, za tohle musíme Korejce pochválit. Dalším pánem na holení jsou sluchátka Galaxy Buds+, která až do vydání nových Galaxy Buds Pro byla tím nejlepším, co v segmentu bezdrátových sluchátek Samsung nabízel.

Samsung Galaxy Buds+
Samsung Galaxy Buds+

V rámci aktualizace s číslem R175XXU0AUB3 a velikostí pouhých 1,4 MB se dočkáme standardního vylepšení fungování a dvou nových funkcí. Konkrétně jde o ovládání sluchátek v rámci nastavení Bluetooth v One UI 3.0 a možnost plynule přecházet mezi různými zařízeními s nadstavbou One UI 3.1.

Nepřehlédněte — Recenze Samsung Galaxy Buds+: bezkonkurenční výdrž a slušný zvuk

Prozatím se aktualizace sice dotkne jen menšího množství uživatelů, nicméně do budoucna se dá předpokládat, že tyto funkce využije větší množství lidí. O plánu distribuce aktualizace bohužel nic nevíme.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku