Domů » Bleskovky » Samsung v Praze slaví dvojité výročí: Tančící dům rozzářila laserová show

Samsung v Praze slaví dvojité výročí: Tančící dům rozzářila laserová show

Pro Samsung je tento rok výjimečný hned ze dvou důvodů. Prvním je desáté výročí úspěšné řady smartphonů Galaxy S. Tím druhým je pak padesáté výročí založení společnosti Samsung Electronics.

Na počest těchto událostí se Samsung rozhodl na pět dní (od pondělí 18. února do pátku 22. února) změnit vizáž jedné z populárních staveb v hlavním městě.

Tančící dům v Praze: laserová show Samsung

Laserová grafika, která se promítá na budovu Tančícího domu, bude mít dvě podoby. První, která se spustila poprvé včera večer, skončí ve středu ve 20:30. Následně se po celosvětovém představení nové vlajkové lodi v San Francisku přemění do své druhé podoby, v níž setrvá až do pátku do 22:00.

Už jste se byli v Praze na laserovou show podívat?

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).