Domů » Bleskovky » Samsung přemýšlí nad zcela novým typem smartphonu

Samsung přemýšlí nad zcela novým typem smartphonu

Poslední dobou to vypadá, že se herní průmysl opět stává velmi populárním a stále více firem si to uvědomuje. Neustále se totiž objevují nové mobilní telefony, zaměřené právě na hraní her.

Pojďme si to zrekapitulovat. První na scéně byl Razer Phone, který byl představen známou společností z herního průmyslu Razer. Další na řadě byl telefon od společnosti Xiaomi, Xiaomi Black Shark. A do třetice se zde objevil dosud nejvýkonnější herní telefon, a to od společnosti ASUS, ROG Phone.

Razer Phone je herní supersmartphone. Má 120Hz IGZO displej, 8 GB RAM a zvuk THX

Nyní se i společnost Samsung zřejmě rozhodla, že si chce z tohoto pomyslného koláče ukousnout svůj díl. Zveřejněné informace hovoří o přípravě herního telefonu. A ačkoliv jsou to prozatím nepotvrzené informace, přišly od uznávaného, důvěryhodného zdroje.

Zatím tedy nemáme žádné podrobné informace o údajně připravovaném zařízení. Lze ale předpokládat, že zařízení by mělo mít poslední procesor Snapdragon 845 a s velkou pravděpodobností bude nasazen displej s vysokou obnovovací frekvencí. U Razer Phonu šlo o 120Hz displej.

Poslední informace uvádí, že skládací telefon od Samsungu neponese jméno Galaxy X, jak se předpokládalo. Je možné, že tento název bude použit právě pro nově připravovaný herní telefon.

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.

3 komentářů

  1. Raději ať nevymýšlejí hlouposti a aktualizují své telefony..

  2. Marek Studnicka

    Souhlas,i když to je jak pro koho aktuální,stále nedorazila červencová aktualizace pro S9-Plus,už je,ale ne pro Ceskou Republiku

  3. Samsung přemýšlí nad zcela novým typem smartphonu Prosím, jen to ne!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).