Domů » Bleskovky » Samsung představil olympijskou edici Note8, 4 000 sportovců ji dostane zdarma

Samsung představil olympijskou edici Note8, 4 000 sportovců ji dostane zdarma

Jako lokální sponzor olympijských her se poprvé společnost Samsung představila již v roce 1988 na letních hrách v Soulu, o 10 let později v Naganu už figurovala jako jeden z hlavních globálních sponzorů.

V posledních letech se k aktivitě Samsungu na olympiádě váže také rozdávání speciální edice jejich aktuální vlajkové lodi, letos to bude 4 000 kusů bílého Note8.

Telefon se od běžné verze liší zlatými prvky včetně olympijských kruhů a speciálně upraveným Androidem. V něm je kromě olympijských wallpaperů připraveno také několik sportovních aplikací, které údajně mají zlepšit požitek ze ZOH 2018. Unikátní je i balení — účastníci telefon dostanou ve speciálních velkých krabicích potažených kůží.

Na rozdíl od S7 Edge v barvách olympiády v Riu de Janeiru zatím nejsou žádné indicie, že by se Samsung chystal limitovanou edici pustit na trh, podle dostupných informací se skutečně jedná (minimálně zatím) pouze o propagační telefony určené účastníkům. Samsung nezapomněl ani na paralympioniky, kterým připraví modifikovanou variantu s odpovídajícím logem.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

14 komentářů

 1. A pri slavnostnom otvoreni v rukach športovcov iPhone :D
  Im netreba podporovať zbytočnú a predraženú politickú blbosť kde bude minimálne polovica sportovcov tej spravnej narodnosti astmatická

 2. Jeee odkud asi bude inspirace na tuhle barevnou kombinaci :D

  • Lumia 930?

  • Nechci ti brat iluze, fanboyi, ale tohle je jasna inspirace iphonimi odstiny :D

  • Lukasi, leda v tvych vlhkych snech. Tu jednostranne zamerenou tupost, co tady predvadis – zrovnal bych to s xzeitem – ten je podobne postizeny akorat smerem k Samsungu.

  • Viki (neregistrovaný): Docela ti asi ležím v hlavě, navíc píšeš opravdu kraviny. Zkus mi teda vyhledat ty chytráku nějakou mou posedlost Samsungem :-).

  • lol ok, jako na tohle musis byt vylozene slepy, abys to nevidel..

   BTW: Ten druhy komentar jsem nebyl ja, ale vicemene ma pointu stejnou (takze moc nechapu toho, kdo se za me vydaval?)

  • Kdyby ses zaregistroval, tak se možná vyhnes útokům zdejších trollu v podobě vydávání se za někoho jiného.

  • Registrace je pro slabochy

  • Ty ses slaboch

  • Uz hotovo, sorry.

  • xzeit: Zcela zbytečně, několik borců že dokazuje, že nějakých 17 znaků v nicku pro ně není rozdíl…. :D

 3. I kdyby byl inspirován Iphonem tak je pořád 1000x lepší jak IphonX. Děcko.

 4. lukass71 ma pravdu, taky mi to prijde jako cely iphone.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).