Domů » Bleskovky » Samsung představil olympijskou edici Note8, 4 000 sportovců ji dostane zdarma

Samsung představil olympijskou edici Note8, 4 000 sportovců ji dostane zdarma

Jako lokální sponzor olympijských her se poprvé společnost Samsung představila již v roce 1988 na letních hrách v Soulu, o 10 let později v Naganu už figurovala jako jeden z hlavních globálních sponzorů.

V posledních letech se k aktivitě Samsungu na olympiádě váže také rozdávání speciální edice jejich aktuální vlajkové lodi, letos to bude 4 000 kusů bílého Note8.

Telefon se od běžné verze liší zlatými prvky včetně olympijských kruhů a speciálně upraveným Androidem. V něm je kromě olympijských wallpaperů připraveno také několik sportovních aplikací, které údajně mají zlepšit požitek ze ZOH 2018. Unikátní je i balení — účastníci telefon dostanou ve speciálních velkých krabicích potažených kůží.

Na rozdíl od S7 Edge v barvách olympiády v Riu de Janeiru zatím nejsou žádné indicie, že by se Samsung chystal limitovanou edici pustit na trh, podle dostupných informací se skutečně jedná (minimálně zatím) pouze o propagační telefony určené účastníkům. Samsung nezapomněl ani na paralympioniky, kterým připraví modifikovanou variantu s odpovídajícím logem.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments