TOPlist

Samsung nelení. Na řadě Galaxy S10 už testuje Android 11

Samsung Galaxy S10 recenze

Společnost Google minulý měsíc poodhalila funkce a vylepšení nadcházejícího Androidu 11. Nelení ani výrobci mobilních telefonů, někteří z nich už totiž nový operační systém pečlivě testují. Nechybí mezi nimi ani jihokorejských gigant Samsung, který alespoň podle nedávného záznamu v databázi Geekbench zkouší nový operační systém na loňském vlajkovém modelu Galaxy S10+.

Android R v databázi

Galaxy S10+, který se v databázi ukrývá pod modelovým číslem SM-G975F, na základě nového záznamu běží na Androidu R – jedná se o alfabetické značení, od něhož Google s blížícím se vydáním nejspíše upustí ve prospěch číselného pojmenování, tedy Androidu 11. Ze záznamu v databázi nicméně nelze vyvozovat žádné konkrétní detaily, například datum vydání.

galaxy s10 plus geekbench android 11

Jedno je ale jisté – pokud se nejedná o falešný záznam, Samsung s testováním nadcházejícího Androidu rozhodně neotálí. Na závěr pouze dodáváme, že zmínka o Galaxy S10+ v databázi Geekbench není zárukou, že tento model, respektive celá řada Galaxy S10, novou verzi Androidu skutečně obdrží.

Autor článku Marek Bartík
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku